piątek, 7 września 2012

Something new

Witajcie kochani po tak długiej przerwie! Powoli wkraczam na nowy etap w moim życiu, będę teraz o wiele bardziej starać się o dobre oceny, więcej się uczyć, aby dobrze zdać egzaminy gimnazjalne, które czekają mnie w tym roku. Jeśli temu sprostam to wówczas będę mogła dostać się do wymarzonej szkoły i tam kontynuować moją edukację :)


Oczywiście nie zapomniałam o tym, że mam bloga, że uwielbiam dla Was pisać i sprawia mi to wielką przyjemność. Gdy widzę jak często odwiedzacie bloga, komentujecie posty i dodajecie się do obserwatorów - czerpię z tego ogromną satysfakcję! Dziękuję Wam za to bardzo serdecznie :)


Jednak czasem ciężko jest pogodzić szkołę, naukę w domu, wieczorne biegi w ramach sportu, kontakty ze znajomymi (których w żadnym wypadku nie może zabraknąć) i pisanie tutaj... Więc proszę abyście byli wyrozumiali i jeśli zdarzy się tak, że przez kilka dni nie pojawi się żaden post, żebyście nie zapomnieli o mnie i o moim blogu ponieważ ja też jestem człowiekiem i nie zawsze wszystko pójdzie po mojej myśli. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko nadal będziecie go odwiedzać, bo to bardzo motywuje :)

Pozdrawiam, Monika :)

6 komentarzy:

 1. Ach Moniczko .! Pierwsze słowa które napisałaś mówię sobie co roku i też w tym.Tym razem staram się będę by się to w końcu dokonało tobie , życzę to samo ;).
  Ładne zdjęcia. O ja gdzie chcesz dalej iść ?
  Bussi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ; ) Myślałam o tym żeby iść do liceum, ale z drugiej strony rodzice twierdzą, że jak bym poszła do technikum to miała bym pewny zawód i wówczas mogła bym sobie pozwolić na dalszą edukację, cały czas się zastanawiam.. Hmm ;)

   Usuń