wtorek, 12 czerwca 2012

I go to school, various degrees of collecting.

Według tego co podali nam nauczyciele, do dzisiaj mogli wystawiać oceny. Jednak mogą je zmienić do 19 czerwca czyli rady pedagogicznej. Jak na razie to nie jest aż tak źle, mam nadzieję oczywiście, że w przyszłym roku będzie dużo, dużo lepiej :) A tu macie mój wykaz ocen końcowych:

Zajęcia Artystyczne - 6
Wf - 6
Plastyka - 5/6
Technika - 5
Informatyka - 5
Religia - 5
WOS - 4/5
J. Polski 4
J. Angielski - 4
J. Niemiecki - 4
Biologia - 4
Matematyka - 4
Historia - 4
Geografia - 4
Chemia - 3/4
Fizyka - 3

Także w najgorszym przypadku wyjdzie mi średnia 4,38 :) Na WOS zrobiłam już pracę dodatkową, więc liczę tylko na dobroduszność pani, a jeśli chodzi o chemię to jutro mam kartkówkę z dysocjacji jonowych soli i reakcji zobojętniania, muszę dać radę! A w głowie tylko myśl, że:


A Wam, jak poszła nauka w tym roku, jakie macie średnie arytmetyczne ocen końcowych? Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. U mnie średnia 4,76 xD także pasek, ale ledwo. Z tym że koniec roku bardziej mnie przeraża niż cieszy, bo to 3 gim więc trzeba się rozstać z klasą, z ludźmi na których mi bardziej lub mniej (lub bardziej bardziej) zależy. Nigdy tak bardzo nie chciałam żeby wakacje nie nadeszły ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojj, ja to będę przeżywała za rok! :(

   Usuń
  2. najgorsze jest to że klasa dopiero teraz tak naprawde się zżyła. Także zacznijcie już teraz jakos całkiem grupowo spędzac czas jeśli jeszcze tego nie robicie, to ktoś musi się wziąć i zorganizowac jakieś klasowe wyjście tzn poza szkoła ;) stres na początku ogromny ale zwykle wszystko jest potem ok. ja z perspektywy czasu żałuje że wcześniej bałam się chociażby imprezy klasowe organizowac. I że nie wykorzystaliśmy w pełni tego czasu który mieliśmy dla siebie ;)

   Usuń
 2. ps: wefyrikację obrazkową masz włączona specjalnie? jeśli nie, to może wylącz bo to okropnie utrudnia komentowanie, ja sama wiele razy wysłałam komentarz i zamknęłam kartę po czym okazało się ze jest weryfikacja i komentarz nie zostal dodany ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, a wiesz może jak to zrobić? :) Tez mnie to wkurza.

   Usuń
  2. okk, już mam, dziękuję za ta sugestię :)

   Usuń
 3. Hm... dawno tu nie byłam xD Muszę chyba zaglądać częściej. A spodziewam się średniej 5.0, ale u mnie oceny wystawiają do 22, więc jeszcze straaaaaszie dużo może się pozmieniać. xD

  http://www.shuuya-official.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ehh, mam nadzieję że 5.0 będzie w przyszłym roku! :) pozdrawiam!

   Usuń
 4. Chyba 4,86. Także pasek na szczęście bd miała :)

  OdpowiedzUsuń